Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów części maszyn i form oraz wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Obsługa maszyny współrzędnościowej, ramienia pomiarowego, skanera, projektora, profilometru oraz podstawowych przyrządów pomiarowych tj suwmiarka, mikrometr, średnicówka itp
  • Opracowywanie metodyki i wyników pomiarów oraz raportów pomiarowych
  • Nadzór, kalibracja i kontrola przyrządów pomiarowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
  • Min 2 letnie doświadczenie związane z pomiarami w branży technicznej
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość metrologii w zakresie pomiarów długości i kąta
  • Praktyczna obsługa podstawowych przyrządów pomiarowych,
  • Dobra znajomość pakietu Office – głównie Excel, PowerPoint.
  • Mile widziana znajomość oprogramowania CAD
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn współrzędnościowych
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielność, dokładność, sumienność
  • Możliwość pracy w systemie dwuzmianowym

Prezentacja firmy

Światowej klasy producent form wtryskowych oraz specjalistycznych maszyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Elektronika / Telekomunikacja