Technik ds. Pomiarów Laboratoryjnych/Specjalista Laboratorium - Technik pomiarów/Metrolog

HRK S.A.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla swojego strategocznego Klienta, międzynarodowej korporacji z sektora automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik ds. Pomiarów Laboratoryjnych/Specjalista Laboratorium - Technik pomiarów/MetrologMiejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zadania:

  • wykonywanie pomiarów współrzędnościowych
  • rejestracja i analiza dokonanych pomiarów
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów
  • szkolenie operatorów

Wymagania:

  • minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive
  • wykształcenie wyższe techniczne - metrologia, fizyka
  • znajomość technik pomiarowych
  • zrozumienie rysunku technicznego
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Power Point, Excel)

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programu Minitab do analizy systemów pomiarowych

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach i akcjach (CSR, akcje charytatywne, konkursy dla pracowników, Employer Branding),
  • bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • możliwość uczestnictwa oraz prowadzenia innowacyjnych projektów,
  • świadczenia pozapłacowe (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony na Święta),
  • pracę zgodnie z metodologią Lean,
  • program adaptacji dzięki któremu wprowadzimy Cię do organizacji i wdrożymy do zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.