Technik ds.napraw i obsługi Klienta

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Europe jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

TECHNIK DS. NAPRAW I OBSŁUGI KLIENTA

Zakres obowiązków:

• Obsługa Klientów z zaangażowaniem oraz zgodnie ze standardami Firmy
• Diagnozowanie usterek telefonów na poziomie modułów
• Wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych
• Wykonywanie aktualizacji oprogramowania
• Testowanie urządzeń po dokonaniu naprawy
• Wystawianie ekspertyzy urządzeń

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane w dziedzinie elektroniki)
• Znajomość podstaw elektroniki, elektrotechniki oraz zdolności manualne i dokładność
• Umiejętność testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń mobilnych – mile widziana
• Dobra znajomość obsługi komputera
• Znajomość języka angielskiego mile widziana
• Umiejętność pracy w grupie
• Dobra organizacja pracy
• Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Mile widziana gotowość do pracy również w weekendy, w godzinach otwarcia punktu serwisowego

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową
• Wynagrodzenie 3.360 zł brutto + 10% premii
• Praca w systemie 2 - zmianowym
• Terminowe wypłaty wynagrodzenia
• Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy i zdobycia nowych umiejętności

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.