TECHNIK DS. NAPRAW I OBSŁUGI KLIENTA - Kraków , małopolskie
od OTTO Work Force
OTTO Work Force

TECHNIK DS. NAPRAW I OBSŁUGI KLIENTA

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Numer referencyjny:
OB/SAM/10/2020

Oferujemy:
- umowę o pracę- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:
- Obsługa Klientów z zaangażowaniem oraz zgodnie ze
standardami Firmy
- Diagnozowanie usterek telefonów na poziomie modułów
- Wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów
elektronicznych
- Wykonywanie aktualizacji oprogramowania
- Testowanie urządzeń po dokonaniu naprawy
- Wystawianie ekspertyzy urządzeń

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane w dziedzinie elektroniki)
- Znajomość podstaw elektroniki, elektrotechniki oraz
zdolności manualne i dokładność
- Umiejętność testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń
mobilnych – mile widziana
- Dobra znajomość obsługi komputera
- Znajomość języka angielskiego mile widziana
- Umiejętność pracy w grupie
- Dobra organizacja pracy
- Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
- Gotowość do pracy pięć dni w tygodniu, w godz. 10-18