Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Technik ds. infrastruktury

Miejsce pracy: Niepołomice, Bochnia, Kraków, Wieliczka, Tarnów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie testów cotygodniowych i miesięcznych w pompowni tryskaczowej i hydrantowej
  • wykonywanie obowiązkowych codziennych kontroli pomieszczeń technicznych (pompownia tryskaczowa, kotłownia, sprężarkownia, pomieszczenia elektryczne itp.) oraz pozostałego terenu zakładu
  • prowadzenie dokumentacji z w/w kontroli (listy kontrolne z uwagami)
  • w przypadku stwierdzenia usterek - usunięcie ich lub współpraca z firmami zewnętrznymi nad poprawnym ich usunięciem
  • współudział przy przeglądach i remontach wykonywanych przez firmy zewnętrzne
  • wykonywanie drobnych napraw i prac zleconych przez przełożonego
  • prowadzenie i kontrola stanu magazynu części zamiennych dotyczących utrzymania zakładu
  • nadzór nad instalacjami w zakładzie ( instalacja wodna, kanalizacyjna, gazowa itp.
  • bieżąca kontrola zużycia mediów np. woda, ścieki - w przypadku awarii instalacji szybka reakcja na zaistniałą sytuację
  • obsługa istniejących systemów w zakresie ochrony zakładu ( p.poż. , system alarmowy itp.
  • bieżące raportowanie wykonanych zadań

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • min. 3-5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z utrzymaniem infrastruktury w firmie produkcyjnej
  • praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie zarządzania infrastrukturą, mediami, odpadami oraz BHP
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • uprawnienia SEP do 1 kV, dodatkowym atutem będzie posiadanie kwalifikacji z grupy G2, G3
  • zmysł techniczny
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, rzetelność

OFERUJEMY:

  • pracę w systemie jednozmianowym
  • ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa OK System, dofinansowanie do posiłków i napojów)
  • możliwość rozwoju osobistego i pakiet szkoleń
  • rynkowe wynagrodzenie dostosowane do kompetencji i doświadczenia

    Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: TI/04/2019/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.