IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Technik Druku

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Prawidłowe przygotowanie i ustawienie maszyn drukujących
  • Korygowanie ustawień maszyny w trakcie zlecenia w razie potrzeby
  • Odpowiedzialność za wszystkie czynności związane z obsługą maszyn, narzędzi oraz materiałów do druku
  • Nadzorowanie i raportowanie zauważonych niezgodności dotyczących jakości produktu
  • Zastępowanie Lidera zmiany w sytuacji jego nieobecności

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne min. średnie
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Znajomość procesów druku, pracy z maszynami drukującymi
  • Dokładność, samodzielność, zaangażowanie
  • Umiejętność podejmowania decyzji, zdolności manualne

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy
  • Prace na 2 zmiany, od poniedziałku do piątku
  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą z ZFŚS, paczki świąteczne na mikołajki, świadczenia z ZFŚS w okolicy świąt wielkiej nocy)
  • Możliwość dofinansowania szkoleń, kursów językowych, kart sportowych itp.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.