TECHNIK, DORADCA TECHNICZNY KLIENTA

Arkus

Swarzędz k Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca w małym, zgranym zespole w firmie zajmującej się sprzedażą, dostawą i serwisem maszyn i urządzeń dla przemysłu branży lakierniczej, spożywczej oraz usługami w zakresie hydrauliki siłowej.

Praca jako TECHNIK sprzedawanych przez firmę urządzeń sterowanych elektronicznie do aplikacji różnego typu płynów, mas ( zestawy pomp tłokowych, membranowych, pistoletów lakierniczych itp.),
Prezentacja, instalacja i uruchomienia sprzętów u klientów,
Przygotowanie urządzeń do prezentacji, sprzedaży i instalacji,
Serwis po sprzedażowy urządzeń..
Praca na miejscu w serwisie firmy oraz podczas wyjazdów u klientów.

OFERUJEMY:
Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na cały etat),
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stopnia realizacji zadań,
Mały zgrany zespół współpracowników,
Samochód służbowy do wyjazdów służbowych, narzędzia, telefon.

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie zawodowe, kierunek: elektronik, mechanik, automatyk, mechatronik,
Podstawowa wiedza o mechanice.
Umiejętność obsługi urządzeń sterowanych elektronicznie,
Mile widziana znajomość automatyki procesów produkcyjnych.
Prawo jazdy czynne.
Dyspozycyjność.
Sumienność i dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy importerem i autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń do m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca IT - Hardware / Information Systems