Technik diagnostyczny / mechanik samochodów ciężarowych

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Kruibeke, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kruibeke

Dla naszego belgijskiego klienta, nowoczesnego, warsztatu samochodowego Renault z ponad 50-letnią historią i 4 różnymi siedzibami poszukujemy w mechanika ciężarówek doświadczonego w diagnostyce.

Opis stanowiska:
Diagnostyka pojazdów
Praca przy ciężarówkach i furgonetkach
Naprawa usterek mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych (szybkie i skuteczne usuwanie awarii
Praca z najnowszymi systemami w nowoczesnym i schludnym warsztacie w Kruibeke
Godziny pracy: jeden tydzień 8.00-16.30, drugi tydzień 10-00-18.00, możliwe nadgodziny

Wymagania:
Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność analitycznego i logistycznego myślenia
Dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w operowaniu programów diagnostycznych
Doświadczenie w pracy z Renault lub Volvo ( będzie dużym plusem!)
Jesteś elastyczny (praca w godzinach nadliczbowych, a czasem w soboty)

Oferujemy:
W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia ( do 20 Euro brutto)
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.