OTTO Work Force

Technik Diagnosta

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa-Janki

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Janki, gm Raszyn

Opis stanowiska:
- dokonywanie pomiarów przy użyciu stosownych urządzeń, ,pomiarowych, zgodnie z procedurami diagnostycznymi producenta,
- zlecanie/wymienianie elementów SMD i BGA
- dokonywanie zleconych wymian lutowanych części elektronicznych,
- przestrzeganie zasad przechowywania części i standardów lutowania, w -tym wymagań klienta,
-strojenie urządzenia i wgrywanie nowych oprogramowań,
- Testowanie telefonu po dokonaniu naprawy,
- Kontrolowanie, wydawanego urządzenia (zgodność z numerem IMEI, z gwarancją, zgodność ze stanem faktycznym na karcie przydzielonego do naprawy telefonu)
- Wystawianie ekspertyzy urządzeń

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
- umiejętność testowania, diagnozowania i naprawiania urządzeń elektronicznych ( w tym umiejętność biegłego odczytywania schematów )
- wykształcenie minimum średnie techniczne (elektroniczne lub pokrewne)
- wiedza z zakresu elektroniki ogólnej
- zdolności manualne, umiejętność ręcznego lutowania do poziomu elementów BGA
- uczciwość i dokładność
- nastawienie na wynik
- dobra organizacja pracy,
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny system premiowy
- pracę w miłej atmosferze
-2500-3000 netto+premie

W przesłanej aplikacji prosimy zamieścić poniższe informacje:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.’’

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.