VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.
Veolia Industry Polska Sp. z o.o.
specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNIK CHŁODNIARZ

Miejsce pracy: Kozienice (k. Dęblin, Zwoleń, Radom,Łuków, Garwolin)

Zadania:

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
  • Montaże, uruchomienia i serwis jednostek klimatyzacyjnych;
  • Konserwacja i serwis urządzeń i systemów wentylacyjnych
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Wymagania:

  • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze, montażu i serwisie systemów i urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze i serwisie systemów i urządzeń wentylacyjnych
  • Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w jednej z dziedzin: elektryka, obsługa systemów wentylacji, kanalizacji i chłodnictwa, automatyka, mechanika, hydraulika;
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP grup: 1 i 2 w zakresie eksploatacji
  • Świadectwo kwalifikacyjne F-gaz.

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej organizacji
  • Dobre warunki pracy i pakiet świadczeń socjalnych, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie NNW oraz karta Multisport,
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.