Technik Automatyki i Instalacji Maszyn

Stigal

Legnica, Złotniki, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy w 100% polską firmą, której głównym celem i najważniejszą misją, realizowaną konsekwentnie od ponad 12 lat, jest dostarczanie nowoczesnych oraz niezawodnych maszyn CNC. Naszą pasją jest tworzenie najwyższej jakości przecinarek plazmowych i gazowych. Wspólny wysiłek i serce, które wkładamy w to co robimy, pozwoliły nam osiągnąć pozycję niekwestionowanego lidera w branży. Wyprodukowaliśmy już przeszło 500 unikalnych maszyn, które cieszą się nie tylko dobrą opinią ekspertów przyznających im liczne branżowe nagrody, ale przede wszystkim kolejnych klientów poszukujących rozwiązań najlepszych i najbardziej efektywnych dla swoich potrzeb.

Stawiamy na pracę zespołową i rozwój pracowników. Stale poszukujemy nowych talentów, ludzi, którzy będą w stanie się zaangażować i wiele wnieść w dalsze doskonalenie naszych produktów, co jest naszą podstawową wartością.

Wierzymy, że wyjątkowe maszyny tworzą wyjątkowi ludzie. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica (okolice), Złotniki (pow. legnicki)

Czy ta praca jest dla Ciebie ?

  • Pasjonuje Cię elektronika, automatyka ?
  • Lubisz majsterkować ?
  • Masz chęć nauki i rozwoju ?
  • Jesteś gotowy/gotowa na częste wyjazdy służbowe ?
  • Chciałbyś/ chciałabyś szkolić ludzi z obsługi maszyn ?
  • Szukasz odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy ?

TAK ? - śmiało aplikuj !

Pracując z nami...

  • Wykonujesz elementy automatyki oraz montujesz je w produkowanych urządzeniach
  • Wykonujesz testy produkowanych urządzeń
  • Uruchamiasz maszyny u końcowych klientów na terenie kraju
  • Wspierasz technicznie użytkowników maszyn

Czego możesz się spodziewać ....

  • Stabilnej pracy na pełen etat u polskiego Producenta cenionych na rynku maszyn CNC
  • Bycia częścią zaangażowanego Zespołu Ludzi, który z największą starannością tworzy każdy nasz produkt
  • Satysfakcjonującego wynagrodzenia
  • Samodzielności w wykonywaniu zadań
  • Możliwości rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami
  • Wysokiej klasy narzędzi umożliwiających efektywną pracę

Co nas wyróżnia ?

  • Świadomość, że każdy nasz produkt profesjonalnie wspiera Polski Biznes
  • Dbałość o pracownika: karta MULTISPORT, Grupowe Ubezpieczenie na Życie
  • Docenianie niezawodności
  • Prezenty świąteczne dla dzieci Pracowników
  • Wyprawki dla młodych rodziców
  • Dobra atmosfera pracy i wzajemny szacunek

Prezentacja firmy

Firma STIGAL specjalizuje się w produkcji maszyn sterowanych CNC ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis