Opis stanowiska pracy

Nasz Klient jest międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych. Od 60 lat wspiera fabryki na całym świecie w zakresie: projektowania, automatyzacji, instalacji i uruchamiania. Firma zatrudnia około 18.000 pracowników w różnych częściach świata.

Najnowszy projekt Firmy dotyczy najnowocześniejszej fabryki silników dla renomowanego producenta samochodów, zlokalizowanej w JAWORZE - WOJ. DOLNOŚLĄSKIE. W związku z tym poszukujemy Techników automatyków z niewielkim doświadczeniem (nawet bez doświadczenia) skłonnych do relokacji z terenu całego kraju lub z bliższej okolicy. Firma oferuje stosowny dodatek do wynagrodzenia za relokację. Miejsce pracy: Jawor - woj. dolnośląskie.

Miejsce pracy: Jawor, woj. dolnośląskie - firma otarta na osoby skłonne do relokacji

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn
  • Wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów konserwacji maszyn
  • Zapoznawanie się z dokumentacją techniczną powierzonych opiece urządzeń i maszyn
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Informowanie przełożonych o sytuacjach wymagających interwencji w celu zabezpieczenia wysokiej jakości usług świadczonych przez Spółkę

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie preferowane: automatyka, elektronika, mechatronika.
  • Chęć dalszej nauki i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie.
  • Umiejętność diagnozy sterowników PLC (mile widziane Siemens).
  • Znajomość oprogramowania TIA Portal.
  • Uprawnienia SEP E1 do 1 kV.
  • Umiejętność posługiwania się schematem elektrycznym.
  • Zaangażowanie i otwartość w poznawaniu procesu technologicznego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat (długofalowa współpraca).
  • Jasny system premiowy.
  • Świadczenia z ZFŚS.
  • Dodatkową opiekę medyczną.
  • Dodatek relokacyjny (1000 zł brutto przez 6 miesięcy).
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.
  • Pakiet sportowy.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego wewnątrz firmy.
  • Bogate szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym w renomowanej fabryce.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Prezentacja firmy

"ProPersona. Doradztwo i rozwój" to dynamicznie rozwijająca się f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Automatyka