Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Technik Automatyk

Miejsce pracy: Ujeździec Mały - 35 km od Wrocławia

TA/02/2019

OCZEKUJEMY

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Podstawowej znajomości systemów sterowania PLC i HMI;
  • Podstawowej znajomości zagadnień z zakresu automatyki, elektroniki, mechatroniki;
  • Podstawowej umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy);
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (trzyzmianowym oraz w weekendy).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej;
  • Realizacja przeglądów zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i harmonogramach;
  • Modyfikacja i modernizacja istniejących układów automatyki;
  • Projekty optymalizacyjne.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
    - ubezpieczenie pracownicze
    - prywatną opiekę medyczną
    - możliwość dołączenia do programu Multisport
    - bony świąteczne i inne świadczenia socjalne
    - bezpłatną stołówkę dla pracowników
    - możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Pracę w nowoczesnej firmie z wieloma udogodnieniami dla pracowników
  • Wdrożenie w zakres obowiązków oraz wsparcie zespołu
  • Program wdrożeniowy dla osób bez doświadczenia
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Tarczyński S.A.