Technik Automatyk

MasterHR

Stargard, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Stargard

Zadania:

  • Obsługa, konserwacja i prewencja maszyn,
  • Bieżące utrzymanie maszyn w ruchu ciągłym,
  • Praca z niskim napięciem,
  • Programowanie sterowników PLC.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryka/elektronika),
  • Znajomość sterowników PLC,
  • Znajomość falowników,
  • Wiedza dotycząca obwodów bezpieczeństwa opartych na OMRON,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: Opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne, karta Multisport, paczki dla dzieci,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Współpracę w firmie z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycja na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.