Global Steering Systems Europe  Sp. z o.o.

TECHNIK AUTOMATYK

Od: Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole

Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się opolska firma z branży automotive o kapitale zagranicznym produkująca elementy układu kierowniczego dla takich producentów samochodów jak Fiat czy Ford.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Numer referencyjny: 1/TA/2017

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wiedza z zakresu budowy maszyn, pneumatyki, elektryki;
  • umiejętność czytania schematów pneumatycznych i elektrycznych;
  • znajomości budowy i działania elementów sterowania i automatyki;
  • mile widziane uprawnienia SEP E1, E2;
  • zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań
  • gotowości do pracy zmianowej;

Zakres obowiązków:

  • usuwanie awarii;
  • analiza przyczyn źródłowych awarii i wdrażanie działań zapobiegawczych;
  • wykonywanie przeglądów, współudział w ustalaniu harmonogramu przeglądów;
  • dbanie o stan  maszyn i budynku;
  • wykonywanie prac przy użyciu maszyn, narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych;
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi;
  • przezbrajanie maszyn i urządzeń;
  • szkolenie operatorów w zakresie technicznych aspektów obsługi i utrzymania maszyn (TPM).
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych zmniejszających koszty produkcji/ napraw/serwisu lub zwiększających efektywność w ww. obszarach;
  • koordynacja pracy obszaru technologii, utrzymania ruchu z punktu widzenia automatyki oraz sterowania;
  • wprowadzanie działań usprawniających na maszynach i liniach z punktu widzenia automatyki oraz sterowania;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, karta multisport;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pośrednictwem przycisku Aplikuj.