Technik Automatyk (zdobądź swoje pierwsze doświadczenie w branży)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, Oława, Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława, Wrocław

Oferujemy:

• Uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa,
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
• Szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów,
• Zdobycie pierwszego doświadczenia w obszarze automatyki,
• Atrakcyjny pakiet relokacyjny oraz pakiet benefitów pozapłacowych.

Zadania:

• Tworzenie planu przeglądów oraz remontów maszyn,
• Programowanie maszyn i systemów CNC & PLC,
• Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń,
• Realizowanie napraw oraz reagowanie na awarie,
• Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką.

Wymagania:

Wykształcenie średnie techniczne: mile widziany technik automatyk,
• Chęć do rozwoju w dziedzinie automatyki,
• Podstawowa wiedza techniczna oraz praktyczna związana z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem),
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials