Technik Analityk w Dziale Jakości

Gi Group Poland S.A.

Komorniki, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Komorniki

W związku z rozwojem naszego Klienta - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

TECHNIK ANALITYK

MIEJSCE PRACY: Komorniki, koło Środy Śląskiej

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE: 4000 - 5000 PLN brutto
  • UMOWA O PRACĘ BEZPOŚREDNIO Z NASZYM KLIENTEM
  • BEZPŁATNY TRANSPORT PRACOWNICZY z Wrocławia
  • ZATRUDNIENIE: OD ZARAZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w procesie produkcji: doprawianie odpowiednimi dodatkami/wodą oraz pobieranie próbek dla LAB-u
  • Wydawanie gotowej mieszanki produkcji
  • Utrzymywanie na bieżąco czystości na instalacji

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Znajomości technik rozwiązywania problemów oraz analizy i interpretowania danych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym: płatne 50% i 100%

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z NASZYM KLIENTEM; pierwsza na 3 miesięczny okres próbny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4000 - 5000 PLN brutto/mc
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość awansu na stanowisko Szkoleniowca
  • Pracę w międzynarodowej korporacji
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.