TECHNIK ADMINISTRACJI/ WYKONYWANIE ZADAŃ W REALIZACJI PROGRAMU "DOBRY START" ORAZ "RODZINA 500 PLUS"

SZCZECIŃSKIE CENTRUM ŚWIADCZEŃ

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1578

Obowiązki:

ROZPATRYWANIE WNIOSKÓW, WYDAWANIE PISEMNEJ INFORMACJI O PRZYZNANYM ŚWIADCZENIU, ROZSYŁANIE INFORMACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.

WYMAGANE: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, POSŁUGIWANIE SIĘ KOMPUTEREM.
PRACA W GODZINACH 07:30-15:30

MIEJSCE PRACY- SCŚ UL. KADŁUBKA 12, UL. KASZUBSKA 30, UL. RYDLA 39/40

CV, KOPIĘ DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH WYKSZTAŁCENIE, OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ( w załączniku) - DOSTARCZYĆ OSOBIŚCIE LUB PRZESŁAĆ POCZTĄ NA ADRES- SCŚ UL. KADŁUBKA 12 , 71-521 SZCZECIN.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • OBSŁUGA KOMPUTERA

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Zawód:

  • Technik administracji*

Miejsce pracy: Kadłubka 12, 70-396 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV, KOPIĘ DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH WYKSZTAŁCENIE, OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ( w załączniku) - DOSTARCZYĆ OSOBIŚCIE LUB PRZESŁAĆ POCZTĄ NA ADRS- SCŚ UL. KADŁUBKA 12 , 71-521 SZCZECIN.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

Osoba do kontaktu: ILONA RYDZ

Telefon: 914427139

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy