TECHNIIK UTRZYMANIA RUCHU

Progresso HR Sp. z o.o.

Żarów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym z branży AGD, poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Żarów

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie konserwacji, naprawy bieżące i remonty maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach
  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymienne części maszyn i urządzeń
  • współpraca z magazynierem UR

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o specjalizacji elektrycznej lub automatyki przemysłowej
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad działania i budowy układów hydraulicznych i pneumatycznych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym 12-godzinnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia

Prezentacja firmy

PROGRESSO jest Agencją Pośrednictwa Pracy. <br/>Specjalizujemy się w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis