Techniczny Opiekun Klienta

JOBME S.A.

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Nasz Klient, duża firma automotive z kapitałem zagranicznym w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko: Techniczny Opiekun Klienta.

Zakres obowiązków:

• Koordynowanie zapytań ofertowych od klientów i ich wstępna weryfikacja
• Aktywny kontakt biznesowy z klientem z branży motoryzacyjnej
• Analiza techniczna zapytania ofertowego wraz z dokumentacją techniczną
• Koordynacja przepływu informacji pomiędzy komórkami organizacyjnymi uczestniczącymi w procesie opracowywania i realizacji zamówień (produkcja, jakość, logistyka, zakupy), w celu wymiany danych potrzebnych do przygotowania kalkulacji
• Analiza i przygotowanie kalkulacji oraz opracowanie wstępne oferty
• Monitorowanie nowych projektów na poziomie wykonania;
• Pomoc w przygotowywaniu raportów sprzedaży i praca z systemem MRP;
• Miesięczne i kwartalne raportowanie;
• Wsparcie w rozwiązywaniu problemów klienta podczas produkcji seryjnej.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe techniczne;
• Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie rozwoju biznesu / sprzedaży / nowych projektów w firmie produkcyjnej (preferowana firma działająca w przemyśle motoryzacyjnym);
• Doświadczenie w projektach realizowanych w ramach wielodyscyplinarnego zespołu;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
• Szybkość uczenia się, chęć zdobywania dodatkowej wiedzy w obszarach rozwoju biznesu;
• Doświadczenie w pisaniu raportów i korespondencji biznesowej;
• Zdolność myślenia strategicznego i rozwiązywania problemów;
• Rozwinięte umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne, organizacyjne, planistyczne i przewidywania;
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Gotowość do pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Mile widziane:
• Znajomość procesów odlewniczych i/lub obróbki aluminium
• Znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
• Atrakcyjne wynagrodzenie i opiekę medyczną;
• Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
• Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Wsparcie pracodawcy w procesie relokacji.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria