Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Techniczny Kierownik Projektu

Warszawa, mazowieckie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1097645

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper powierzchni komercyjnych działający na rynku biurowym i magazynowym, który w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Technicznego Kierownika Projektu z doświadczeniem przy powierzchniach magazynowych, przemysłowych bądź handlowych.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksowe zarządzanie projektem inwestycyjnym związanym z realizacją powierzchni logistycznej. Odpowiadać będzie za tworzenie i nadzorowanie budżetu i harmonogramu inwestycji, prowadzić przetargi na biura projektowe, wykonawców. Osoba na tym stanowisku zaangażowana będzie również za prowadzenie rozmów ze stronami trzecimi zaangażowanymi w inwestycję.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od idealnego kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego (budownictwo), min. 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi. Oczekujemy również mobilności, wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, nastawienia na realizację zadań. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo