Technical Support Specialist with German - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Technical Support Specialist with GermanMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zapewnianie obsługi, rozwiązywanie większości problemów technicznych klientów w pierwszym punkcie kontaktowym,
  • Rejestrowanie incydentów i zgłoszeń w systemie,
  • Korzystanie z bazy informacji dotyczących zasad i procesów w celu znalezienia rozwiązania problemów,
  • Pomoc w stałym doskonaleniu procesów.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Proaktywność i chęć poszerzania swojej wiedzy,
  • Orientacja na klienta.

Oferujemy:

  • Rozwój kariery w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Elastyczne godziny pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.