Technical Service and Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy dla naszego klienta kandydata na stanowisko Project Managera. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie druku fleksograficznego u obecnych i nowych klientów oraz za prowadzenie i kierowanie innowacyjnymi projektami.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rosnąca globalna firma produkcyjna, z branży opakowaniowej. Organizacja należy do międzynarodowej grupy, działającą w dwunastu różnych krajach, zarówno w Europie jak i w Azji. Aktualnie poszukujemy osoby do jednego z trzech zakładów produkcyjnych, który jest zlokalizowany w centralnej Polsce.

Opis stanowiska

  • Organizowanie, prowadzenie i kierowanie innowacyjnymi projektami związanymi z drukowanymi opakowaniami miękkimi;
  • Rozwijanie projektów innowacyjnych i pomysłów na produkty w środowisku druku fleksograficznego;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie druku fleksograficznego u obecnych i nowych klientów;
  • Inicjowanie i wspieranie próbnych uruchomień na liniach produkcyjnych (wewnętrznych i zewnętrznych);
  • Ścisła współpraca z producentami urządzeń pakujących w celu wspierania innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań;
  • Tworzenie sieci kontaktów w ramach jednostki biznesowej oraz z partnerami zewnętrznymi.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe z zakresu technologii druku/ pakowania lub zawodowe z odpowiednimi zaawansowanymi kursami szkoleniowymi;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w zakresie druku fleksograficznego lub rotograwiury, najlepiej opakowań miękkich w zakresie innowacji, badań i rozwoju;
  • Wysoka wiedza techniczna w zakresie produkcji i przetwarzania opakowań miękkich, jak również przetwarzania tych materiałów;
  • Zrozumienie rynku opakowań konsumenckich w odniesieniu do opakowań miękkich i ugruntowana wiedza techniczna w odniesieniu do linii pakujących;
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami i prezentowaniu projektów przed szerszym gronem odbiorców;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe - dla pracowników i ich rodzin/partnerów;
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Duże możliwości rozwoju.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page