Technical Sales Representative (m/f)

Michael Page

Małopolska, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Technical Sales Representative będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu, pozyskiwanie nowych klientów oraz reprezentację firmy na rynku polskim.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta taśm klejących oraz innych chemicznych komponentów do branży automotive, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy proaktywnego i zorientowanego na cel Technical Sales Representative.

Opis stanowiska

- Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
- Utrzymywanie bardzo dobrych relacji biznesowych oraz rozwój współpracy z dotychczasowymi Klientami,
- Realizowanie budżetów, celów sprzedażowych zgodnie z planem oraz polityką firmy (odpowiedzialność za budżet roczny),
- Efektywna współpraca z międzynarodowym zespołem,
- Negocjowanie kontraktów,
- Regularne raportowanie o wynikach działalności na danym terytorium,
- Wsparcie, doradztwo oraz opieka, także posprzedażowa nad Klientami,
- Zarządzanie projektami.

Profil kandydata

Profil osobowościowy:
- Idealnym Kandydatem będzie osoba o wysoce proaktywnym podejściu, energiczna, wykazująca inicjatywę oraz zorientowana na cel. Osoba bardzo komunikatywna, otwarta, kreatywna, chcąca się uczyć i rozwijać w strukturach organizacji.

Profil zawodowy:
- Wykształcenie min. licencjat - preferowane techniczne,
- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży technicznej,
- Motywacja do stałego rozwijania rynku i poszukiwania nowych dróg rozwoju organizacji,
- Wysokie zaangażowanie w rozwijanie sprzedaży i dążenie do realizacji ustalonego celu,
- Nastawienie na kreatywne działanie oraz poszukiwanie nowych rozwiązań,
- Komunikatywność, umiejętność współpracy z innymi działami firmy w procesie tworzenia oferty w celu dostosowania do potrzeb Klienta,
- Swobodne porozumiewanie się na wszystkich poziomach organizacji firmy oraz Klientów,
- Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
- Doskonała organizacja pracy własnej, gotowość do częstego podróżowania,
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowym środowisku ludzi entuzjastycznie nastawionych do pracy,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Pracę w firmie nastawionej na rozwój oraz realizującej inwestycje w nowe technologie, rynki, ludzi,
- Narzędzia pracy: samochód, komputer, tel. komórkowy,
- Prywatna Opieka Medyczna.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Małopolska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page