Technical Sales Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, producenta i dystrybutora maszyn do branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanoiwsko:

Technical Sales ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie sprzedaży maszyn oraz aktywna koordynacja i wsparcie pracy działu
    handlowego;
  • Prowadzenie projektów, pozyskiwanie nowych klientów, stałe monitorowanie
    rynku sprzedaży maszyn w tym cen, rabatów, terminów dostawy;
  • Analiza konkurencji na rynku polskim odnośnie działań strategiczno-marketingowych;
  • Przygotowywanie rocznych planów sprzedaży;
  • Wsparcie w negocjacjach handlowych z kluczowymi klientami;
  • Współpraca z działem serwisu;
  • Dbałość o zadowolenie klienta oraz tworzenie dobrego wizerunku reprezentowanej firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w branży spożywczej (mięsna, piekarnicza, mleczarska)
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne (w obszarze Mechaniki i Budowy Maszyn, bądź Inżynierii Technologii spożywczych itp., Inżynieria Chemiczna i Procesowa);
  • Znajomość programów CRM;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (język używany w codziennej pracy);
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w zespole profesjonalistów;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.