Technical Sales Engineer

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeden z największych producentów urządzeń chłodniczych dla sektora spożywczego i handlu w Polsce i zagranicą, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do nowej komórki działu handlowego.
Jeśli i Ty znasz dobrze budowę i działanie urz. chłodniczych/wentylacyjnych/grzewczych oraz na co dzień pracujesz z klientem w branży HVAC, jesteś serwisantem tych urządzeń albo pełniłeś rolę projektanta systemów/konstruktora podobnych urządzeń i nie zamykasz się na inne ścieżki dalszego rozwoju zawodowego w renomowanej Firmie, odpowiedź na naszą ofertę już dziś i weź udział w rekrutacji.

Zakres obowiązków:
• Wsparcie zespołu sprzedaży w celu określenia najlepszych rozwiązań dla danego typu klienta i zastanej infrastruktury
• Praca ze specyfikacjami klientów i analiza dokumentów technicznych w celu sprawdzenia zgodności istniejących produktów i wykrycia luk, braków lub nowych elementów
• Analiza wykonalności nowego produktu (czas, nakład pracy, koszty dodatkowe)
• Reprezentowanie i aktywne kierowanie zmianami (Interfejs techniczny)
• Obsługa zapytań technicznych Klientów/doradztwo techniczne
• Reprezentowanie Firmy na krajowych i międzynarodowych targach i wydarzeniach branżowych
• Profesjonalnie doradztwo klientom wewnętrznym i zewnętrzny

Miejsce pracy: Polska + delegacje zagraniczne

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie
• Min. 2 -letnie specjalistyczne doświadczenie w branży HVAC (sektor spożywczy, handlowy, FMCG lub HoReCa) i znajomość urządzeń od instalacji po utrzymanie i serwis
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, mile widziany każdy dodatkowy język obcy
• Prawo jazdy kat. B.
• Umiejętność projektowanie w programach CAD będzie stanowiła dodatkowy atut

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie od projektów
• Najnowocześniejszy park maszyn i profesjonalne laboratorium (m.in. drukarka 3D)
• Intensywny okres wdrożeniowy gwarantujący dobre rozpoznanie rodzaju pracy
• Adekwatny do umiejętności i kwalifikacji zakres zadań i odpowiedzialności
• Dużą swobodę działania i udział w ciekawych projektach w różnych regionach świata
• Delegacje w kraju i zagranicą od kilku do kilkunastu dni w zależności od potrzeb
• Umowę o pracę lub B2B - do uzgodnienia z wybranym kandydatem
• Odpowiednie narzędzia pracy

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis