Technical Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Technical Project Manager.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowego inwestora oraz dewelopera projektów OZE - w związku z dynamicznym rozwojem operacji w Polsce, szukamy doświadczonej osoby na stanowisko Technical Project Manager. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wszystkie techniczne aspekty związane z rozwojem portfela projektów fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • Analiza rynku oraz możliwości przyłączeniowych w poszczególnych regionach Polski
  • Udział w opracowaniu strategii rozwoju portfela projektów fotowoltaicznych
  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetów oraz harmonogramów poszczególnych projektów
  • Kompleksowe zarządzanie projektem od strony technicznej oraz finansowej
  • Koordynacja procesu uzyskania uzgodnień oraz decyzji administracyjnych
  • Nadzór nad procesem projektowym przy współpracy ze wszystkim stronami postępowania
  • Analiza i uzgodnienie warunków przyłączania z lokalnymi operatorami energetycznymi
  • Przygotowanie oraz nadzór nad realizacją
  • Wybór firmy zewnętrznych
  • Nadzór nad procesem DD

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane studia OZE, elektryka lub energetyka)
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisko (preferowane doświadczenie w obszarze farm fotowoltaicznych)
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego w obszarze OZE
  • Znajomość uwarunkowań prawnych oraz przepisów budowlanych związanych z projektami OZE
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość aplikacji MS Office, Auto CAD
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji z kapitałem zagranicznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page