Technical Product Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodowego producenta anten do telefonów komórkowych, który w związku z rozszerzeniem swoich struktur poszukuje osoby na stanowisko:

Technical Product ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa Klientów
  • Wsparcie techniczne Klienta w rozwiązywaniu występujących problemów
  • Testowanie, udoskonalanie, rozwój produktów oferowanych przez firmę
  • Analiza danych rynkowych i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • Dbałość o jakość dostarczanych rozwiązań
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: Elektronika, Elektrotechnika lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży komunikacji mobilnej
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy międzynarodowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.