Technical Pre-Sales / eCommerce Solutions Architect (remote work)

Power Media

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Naszym klientem jest nowoczesna firma technologiczna dostarczająca najwyższej klasy rozwiązania i produkty eCommerce, zarówno dla segmentu B2B, jak i B2C. Masz szansę dołączyć do zespołu ponad 250 specjalistów, którzy każdego dnia dostarczają najlepsze rozwiązania, specjalizując się w wyrafinowanych projektach integracyjnych w świecie handlu detalicznego.

Stanowisko: Technical Pre-Sales / eCommerce Solutions Architect

Do zespołu IT poszukujemy osoby, która będzie przekształcała z nami branżę, korzystając z najwyższej klasy stacku technologicznego, który obejmuje rozwiązania takie jak Microservices, Serverless, Node.js, Kubernetes, Cloud Services. Będziesz mieć okazję rozwinąć swoje umiejętności poprzez mentoring, szkolenia i certyfikacje w narzędziach handlowych, Shopware, Magento, Vue Storefront i wielu innych.

Miejsce pracy: Wrocław (hybrydowo) lub 100% zdalnie

Zadania na stanowisku:
- współpraca z zespołem Architektów Rozwiązań, Analityków Biznesowych i Konsultantów Biznesowych, projektowanie i podejmowanie decyzji dotyczących technologii,
- doradzanie klientom w zakresie najlepszych rozwiązań technicznych i biznesowych,
- prowadzenie warsztatów Scoping Session, Event Storming oraz prezentacji technicznych dla różnych interesariuszy,
- współpraca z obecnymi i nowymi klientami.

Podstawowe wymagania:
- co najmniej 1 rok doświadczenia jako Technical Pre-Sales/Solutions Architect,

- bogate doświadczenie we wdrażaniu platform eCommerce na dużą skalę – JavaScript/PHP,

- doświadczenie z co najmniej jedną z platform eCommerce: Magento, Shopware, Spryker, commercetools, About You Commerce, Salesforce, SAP Hybris, VTEX,
- wiedza i praktyczne doświadczenie z mikrousługami, architekturą headless i rozwiązaniami w chmurze,
- doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu integracji z wieloma systemami zewnętrznymi,
- zainteresowanie trendami eCommerce i nowoczesnymi technologiami,
- wysokie umiejętności komunikacyjne z możliwością pracy na wszystkich poziomach zarządzania,
- dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Mile widziane:
- znajomość ekosystemu usług wokół eCommerce,
- doświadczenie w eCommerce po stronie kupującego,
- doświadczenie w rozwiązaniach chmurowych opartych na jednym z AWS/Azure/GCloud

W zamian za Twoją pracę i umiejętności, czekają na Ciebie:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

- wsparcie i zaufanie ludzi otwartych, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
- elastycznie godziny,

możliwość pracy 100% zdalnej lub hybrydowej,
- szkolenia umożliwiające rozwój Twoich umiejętności,
- kafeteryjny system benefitów dopasowany do Twoich potrzeb,

- niezbędny sprzęt dostarczony do Twojego domu,
- ubezpieczenie na życie i zdrowotne (Medicover),

- lekcje j. angielskiego,
- imprezy integracyjne,
- nowoczesne biuro,
- wsparcie w relokacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media