Technical Manager (Retail Investor)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Technical Manager.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - funduszu inwestycyjnego, właściciela nieruchomości handlowych - w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko Technical Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wszelkie kwestie techniczne związane z utrzymaniem portfela nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Współpraca z zespołem zarządzania nieruchomościami w zakresie utrzymania technicznego portfela funduszu
  • Planowanie oraz przygotowania projektów inwestycyjnych (remonty, naprawy, mniejsze przebudowy)
  • Przygotowanie budżetów Capex
  • Wybór firm projektowych oraz wykonawczych
  • Nadzór nad realizacją inwestycji
  • Koordynacja przeglądów oraz prac gwarancyjnych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w segmencie projektów handlowych)
  • Bardzo dobra wiedza techniczna w zakresie ogólnobudowlanym lub instalacyjnym
  • Umiejętność tworzenia oraz pracy z budżetem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w rozwijającym się funduszu inwestycyjnym
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP
  • Samochód służbowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page