Opis stanowiska pracy

  • Udział w projektach wdrożeniowych i utrzymaniowych systemów informatycznych opartych o rozwiązania SAS
  • Instalacja konfiguracja i utrzymanie systemów SAS w ramach środowisk chmurowy
  • Automatyzacja procesów zarządzania i monitorowania środowisk
  • Przygotowywanie rozwiązań i dokumentacji związanych z projektami wdrożeń
  • Przygotowywanie koncepcji wdrożeń oraz integracji
  • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów
  • Pracę dla klientów regionalnych
  • Praca w ramach globalnych i regionalnych struktur SAS

Oczekiwania:

  • znajomość środowisk Unix/Linux (w tym programowania w bash/sh) preferowany RedHat/Centos
  • znajomość tematów centralnego zarządzania konfiguracją (Ansible, Puppet, Chef)
  • znajomość tematów Continuous Integration
  • znajomość tematów Continuous Delivery
  • znajomość zagadnień związanych z Cloud Computing
  • znajomość zagadnień związanych z technologiami wirutalizacyjnymi w tym rozwiązaniami opartymi na kontenerach
  • zaangażowanie, dokładność, samodzielność, dociekliwość, zdolność i chęć szybkiego uczenia się
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność szybkiego przyswaja abstrakcyjnych koncepcji związanych z zależnościami pomiędzy różnymi komponentami systemów
  • umiejętność szybkiego przyswojenia sobie sposobu działania i szczegółów związanych z danym komponentem rozwiązania na poziomie wystarczającym do zrozumienia jego wpływu i sposobu funkcjonowania w całości rozwiązania
  • znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność i umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • pracę w środowisku dużej, międzynarodowej organizacji
  • stałe zatrudnienie - umowę o pracę
  • opiekę medyczną (dla pracownika lub pracownika z rodziną)
  • karnet sportowy, naukę angielskiego on-line (po okresie próbnym)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • codziennie świeże owoce w biurze i wspaniałą kawę

Prezentacja firmy

Zmieniamy sposób patrzenia na dane i korzystania z ich wartości. Pomagam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Project Management, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy