Technical Consultant

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Poznań

Dla Klienta, dostawcy oprogramowania do zarządzania kategorią i związanych z tym usług wdrożeniowych (branża retail - duże sieci handlowe) poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko Technical Consultant.

Obowiązki:

  • projektowanie i rozwój rozwiązań informatycznych
  • projektowanie struktur baz danych
  • doradztwo w zakresie integracji systemów
  • wdrażanie gotowych rozwiązań informatycznych w siedzibie Klienta
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • konsultacje techniczne i funkcjonalne dla Klientów
  • wsparcie przy tworzeniu oprogramowania

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w podobnych strukturach
  • biegła znajomość systemów MS SQL Server i Oracle DB oraz środowiska Visual Studio
  • mile widziana znajomość oprogramowania SAP
  • biegła znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie roczne i prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • UoP – okres próbny 3 miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 17:00

CV powinno zawierać aktualną zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

*oferta pracy stałej

Agencja Pracy FallWork nr cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.