Technical Architect

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, który od ponad 25 lat świadczy usługi finansowe na polskim rynku, poszukujemy Technical Architecta.

Zadaniem Architekta będzie min. techniczna koordynacja zespołów pracujących w różnych technologiach i projektach związanych z ulepszaniem i utrzymaniem kilku platform (3 wartswy architektury).

Technical ArchitectMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie wysokiej jakości, bardzo wydajnych biznesowych rozwiązań spełniających zdefiniowane wymagania.
  • Opracowanie planów testów systemowych (zapewnienie kompleksowego podejścia do dostarczanych wysokiej jakości rozwiązań technologicznych dla biznesu).
  • Reagowanie na wszystkie zgłoszone usterki w odpowiednim czasie.
  • Koordynacja i wsparcie w przekazywaniu nowych wersji na produkcję.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu usług / aplikacji oraz rozwoju rozproszonych, wysoce skalowalnych, wydajnych  systemów w architekturze zorientowanej na usługi (SOA) z wykorzystaniem narzędzi typu Enterprise Architect.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i programistyczne oraz praktyczna znajomość zasad architektury zorientowanej na usługi (SOA)

  • Doświadczenie w pracy z: Java, J2EE, Spring, XML, XSLT, HTML, JavaScript, Servlets, JDBC, AXIS, JSF, Spring WebFlow, Spring Web Services, Spring Boot, Microservices, UML i Enterprise Architect.

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z oddziałami w min. Wielkiej Brytanii i Słowacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz poznanie amerykańskiej kultury pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.