Technical Account Manager

BCSG Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych i specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, opartych o nowoczesne technologie.

W związku z uruchomieniem nowego projektu wdrożeniowego poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu jako:

Siedziba firmy - Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Praca jako Technical Account Manager dla naszego klienta z siedzibą w Dolinie Krzemowej. Związane jest to z pracą w godzinach 12-20 CET
  • Dostarczanie wsparcia na poziomie technicznym naszym klientom
  • Współpraca z członkami zespołu w polskim i amerykańskim biurze

WYMAGANIA:

  • Znajomość relacyjnych baz danych wraz z udokumentowanym doświadczeniem komercyjnym związanym z pisaniem zapytań SQL
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z bezpośrednią pracą z klientem
  • Znajomość branży IT i procesu tworzenia oprogramowania
  • Doświadczneie związane z prowadzeniem szkoleń lub prezentacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i otwartość na nowe technologie
  • Samodzielność i kreatywność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Wykształcenie informatyczne lub na kierunkach pokrewnych

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy przy dużych międzynarodowych projektach
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Dofinansowanie programów sportowych
  • Możliwość wyjazdów związanych z projektami międzynarodowymi
  • Regularne wyjazdy integracyjne
  • Udział w międzynarodowych konferencjach związanych tematycznie ze stanowiskiem pracy

Prezentacja firmy

Od wielu lat BCSG specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Konsulting, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management