Cyclad Sp. z o.o.

Tech Market Researcher

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice/ Gliwice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Reklama / Komunikacja

Informacje o projekcie:
Branża: IT i Nowe Technologie
• Rodzaj projektu: analiza rynku i kampanie marketingu rekrutacyjnego
• Lokalizacja: Katowice/Gliwice/zdalnie
• Umowa o pracę
• Wynagrodzenie: 3 500 - 4 500 brutto
• Dodatkowe Benefity: Multisport, ubezpieczenie medyczne Signal Iduna
• Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku - elastyczne godziny pracy (8h)
• Możliwość pracy zdalnej do 60% czasu pracy - po okresie próbnym
• Rozpoczęcie pracy: 15 września

Zakres obowiązków:
• Przeprowadzanie analiz rynku TECH, stałe identyfikowanie kanałów marketingu rekrutacyjnego
• Docieranie do Specjalistów rynku TECH z wykorzystaniem technik sourcingu np. networking, Boolean, X-ray w dostępnych źródłach typu Linkedin, GitHub, Slideshare etc.
• Współpraca z działem Employer Branding’u przy realizacji planu strategii komunikacji w mediach, kampaniach mailingowych, wydarzeniach, działaniach SEM/SEO etc.
• Współpraca z wewnętrznym działem HR celem maksymalizacji efektów kampanii marketingowych
• Reprezentowaniu firmy i wsparcie w organizacji wydarzeń branżowych on- i off-line
• Prezentowanie marki firmy jako wiodącego leadera technologicznego w regionie

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy projektowej i organizacji eventów na poziomie akademickim
• Znajomość rynku technologicznego: uczestników, wydarzeń, narzędzi technologicznych etc.
• Umiejętność przeprowadzania analiz rynkowych i organizacji wydarzeń branżowych
• Wykształcenie kierunkowe z obszaru Zarządzania, Marketingu lub pokrewne
• Kreatywność, pro aktywność, otwartość na niestandardowe rozwiązania, nieszablonowe myślenie,
• Skuteczność, samodzielność oraz dyscyplina pracy
• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Kompleksowe szkolenie wprowadzające
• Dużą swobodę działania
• Niezbędne narzędzia pracy
• Ciągłe podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia, targi pracy, warsztaty z ekspertami IT, itp.
• Prywatną opiekę medyczną (możliwość rozszerzenia pakietu na rodzinę)
• Pakiet Multisport
• Możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.