Teamleader zespołu sprzedawców

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Wsparcie zespołu przy obsłudze Klienta na sali,
• Opieka nad zespołem sprzedawców, planowanie ich pracy,
• Rozliczanie sprzedawców z założonych celów i wsparcie w ich realizacji,
• Dbanie o estetykę ekspozycji towarów przy współpracy z działem dekoratorskim,
• Współpraca z Store Managerem, Country Managerem,

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Język angielski poziom B2
• Zainteresowanie modą i dobre zorientowanie w najnowszych trendach,
• Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży, pracy z Klientem i kierowania zespołem,
• Odpowiedzialność i dobre zorganizowanie pracy własnej i zespołu,
• Kreatywność, elastyczność, umiejętność szukania rozwiązań,
• Energiczność i komunikatywność,
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej,

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
• Możliwość pracy i zdobywania doświadczenia w renomowanej międzynarodowej firmie,
• Szkolenia, premie uzależnione od wyników, zniżki na asortyment sklepu, prywatną opiekę medyczną, naukę j. niemieckiego,
• Pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy: galeria handlowa Złote Tarasy,
• Pracę w godzinach otwarcia Galerii Złote Tarasy.

Numer referencyjny: TLS/WA2/03/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.