Opis stanowiska pracy

Profi Credit od ponad 13 lat oferuje w Polsce rozwiązania finansowe klientom indywidualnym i biznesowym. W każdym roku działalności osiągamy wysokie wzrosty wyników firmy. Mierzymy jednak coraz wyżej i w roku 2016 przeprowadzamy intensywną rozbudowę naszej sieci sprzedaży.

Dołącz do najlepszych!

Obecnie poszukujemy

Team Managera

do swojego Biura Terenowego w miejscowości:

Starogard Gdański

Masz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych? Chcesz zarządzać pracą grupy doradców finansowych? Jesteś mobilny i chętny do podróży? Szukasz firmy, w której możesz się rozwijać? Czekamy właśnie na Ciebie!

Na tym stanowisku będziesz zajmował się:

  • Zarządzaniem grupą doradców finansowych
  • Rekrutacją i wdrożeniem nowych członków swojego zespołu
  • Analizą i raportowaniem wyników sprzedażowych
  • Inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych
  • Prowadzeniem regionalnych inicjatyw marketingowych

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość specyfiki lokalnego rynku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dynamizm i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz wysokie premie za realizację celów sprzedażowych
  • Wsparcie marketingowe (m.in. kontakty do potencjalnych klientów, pakiet materiałów poligraficznych)
  • Możliwość wygrania bardzo atrakcyjnych nagród w regionalnych i ogólnopolskich konkursach sprzedażowych
  • Profesjonalny system treningowy i program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe (opłacany w całości przez Spółkę)
  • Współpraca na zasadzie firma-firma w przyjaznej kulturze organizacyjnej

Zainteresowany? Nie czekaj! Chcemy Cię poznać!

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane CV i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PROFI CREDIT Poland jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Top management, Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Kadra zarządzająca