Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Team lider

Miejsce pracy: Wrocław, Długołęka

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym,

- umowę o pracę tymczasową,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:

- uprawnienia SEP do 1kV,

- doświadczenie w pracy na produkcji oraz w utrzymaniu ruchu,

- doświadczenie w zarządzaniu minimum 5 osobowym zespołem,

- podstawowa wiedza z zakresu pneumatyki i elektryki.

Zadania:

- zarządzanie 5 osobnym zespołem,

- nadzorowanie nad prawidłowym przebiegiem produkcji,

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

- rozwiązywanie bieżących problemów oraz wspieranie pracowników.

Miejsce pracy: Długołęka

Osoby zainteresowane zapraszam do złożenia aktualnego CV.

Numer referencyjny: TL/11/2018/WRC/MS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.