Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Team Lider produkcji i transportu

Sosnowiec, śląskie

Polski Gaz S.A.

Opis stanowiska pracy

Polski Gaz S.A. zajmuje się przeładunkiem, dystrybucją i magazynowaniem gazu płynnego oraz napełnianiem butli gazowych. Jest jednym z liderów na rynku paliw płynnych, od wielu lat działając z pasją, profesjonalizmem i ciesząc się wysokim uznaniem Klientów.

Aktualnie do naszego zespołu w Oddziale w Sosnowcu poszukujemy osoby na stanowisko:

Team Lidera produkcji i transportu

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

  • Koordynacja pracy pracowników Stacji Napełniania Butli i transportu (do 3 pracowników, III zmiany robocze )
  • Nadzór i kontrola nad realizacją planu produkcyjnego oraz jakości produkcji
  • Prowadzenie ewidencji wydań akcesoriów butlowych, reklamacji i zwrotów  w oparciu o przyjęte standardy
  • Utrzymanie taboru w stanie gotowości, serwisy naprawcze, przeglądy
  • Zlecanie napraw, monitorowanie statusu prac serwisowych, naprawczych, montażowych w dziale

Od potencjalnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego
  • Zdolności przywódczych
  • Samodzielności, wysokich umiejętności organizacyjnych
  • Umiejętności obsługi komputera – MS OFFICE
  • Dyspozycyjności i zaangażowania
  • Prawa jazdy kat B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Dołączając do nas zyskujesz:

  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w 8 godzinnym systemie pracy
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia i uprawnienia specjalistyczne
  • wynagrodzenie: podstawa + premia regulaminowa

Polski Gaz S.A. jest dystrybutorem gazu płynnego: propanu i butanu. Dzięki szerokiej... sieci dystrybucyjno-sprzedażowej, własnemu terminalowi gazowemu w Sosnowcu, naszym profesjonalnym przedstawicielom handlowym oraz wieloletniemu doświadczeniu na krajowym rynku gazowym, dostarczamy gaz na terenie całego kraju, zawsze na czas i na dogodnych dla naszego klienta warunkach.

Oferujemy produkty zawsze dostosowane do potrzeb naszych klientów: gaz do zbiorników przydomowych i przemysłowych, autogaz dla stacji paliw, butle turystyczne o różnych pojemnościach, butle z propanem-butanem technicznym oraz butle napędowe dla wózków widłowych. Wszystkie dostarczane przez nas produkty przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości i spełniają wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Produkcja , Praca Kontrola jakości , Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Dystrybucja