ManpowerGroup Sp. z o.o.

Team Leader

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Prowadzenie, zarządzanie i opiekowanie się dużym i zróżnicowanym zespołem współpracowników w określonym dziale w środowisku o bardzo szybkim tempie.
  • Odpowiedzialność za wszystkie działania związane z HR w zespole, w tym relacje z pracownikami i rejestrowanie czasu pracy.
  • Utrzymywanie standardów zgodnych z kulturą organizacyjną firmy.

Wymagania:
  • Doskonałej znajomości języka angielskiego B2/C1
  • Ukończenia studiów wyższych w 2018 lub 2019
  • Zdolności przywódczych oraz umiejętności komunikacyjnych.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku Managerskim w międzynarodowej firmie
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Mnóstwo szkoleń, które pomogą w zdobywaniu umiejętności Managerskich
  • Umowa o prace
  • Bogaty pakiet benefitów
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials