Team Leader

Amazon

Sosnowiec, śląskie

Amazon

Team Leader

Miejsce pracy:
Sosnowiec

Cztery kluczowe obszary odpowiedzialności Team Leadera zawsze wiążą się z obsługą klienta, utrzymaniem jakości, bezpieczeństwa oraz wydajności pracy współpracowników. Team Leader odpowiada za realizację zadań produkcyjnych. Pomaga również kierownikom w codziennym zarządzaniu działem również kierownikom w codziennym zarządzaniu działem.

Kluczowe obowiązki:

• Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem: pobieranie towaru/pakowanie zamówień, przyjmowanie/przechowywanie towaru, zapewnienie zgodności stanów magazynowych oraz rozładowywanie/załadowywanie wózków w tempie wyznaczonym dla każdego zadania lub wyższym;

• Pomoc kierownikowi w codziennym zarządzaniu działem/pracą FC np. w przydzielaniu pracowników, prowadzeniu zebrań, przydzielaniu zadań służbowych, instruktażu, szkoleniu oraz komunikacji z zewnętrznymi i wewnętrznymi dostawcami;

• Rozwiązywanie problemów oraz przekazywanie ich w razie potrzeby do kierownika;

• Uczestniczenie w realizacji koncepcji Lean/Kaizen, Black Belt oraz innych inicjatyw doskonalenia procesów;

• Pomoc w utrzymaniu czystości i ładu w miejscu pracy;

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

W przypadku kandydatów, którzy przejdą pomyślnie proces rekrutacji, zostanie przeprowadzona weryfikacja wcześniejszego zatrudnienia.

Amazon

Naszym  pracownikom oferujemy również:

  • Bonus roczny w wysokości 15% pensji
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • 26 dni urlopu rocznie

Wymagania:

• Umiejętność obsługi komputera i pakietu programów Microsoft Office (Outlook, Word, Excel);

• Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu, umiejętność skutecznego komunikowania się z grupą co najmniej 20 współpracowników;

• Nietuzinkowe myślenie, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oraz umiejętność dobrej oceny sytuacji;

• Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym;

• Wzorowa frekwencja i punktualność;

• Ciągła realizacja celów wydajnościowych działu lub wykraczanie poza ustalone cele;

• Umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego;

• Doskonałe umiejętności interpersonalne;

• Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami efektywności oraz procedurami doskonalenia procesów (jak, kiedy, kto);

• Umiejętność pracy dla różnych kierowników: kierownicy zmieniają działy w ramach realizacji potrzeb firmy i w miarę wzrostu firmy Amazon pracownicy muszą potrafić dostosowywać się do zmian w kierownictwie;

• Mile widziana znajomość języka angielskiego

Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoją aplikację! Załącz CV w języku polskim i angielskim do swojej aplikacji w systemie.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń pod numer Rekrutacji:

Katowice/Sosnowiec 723 190 191K

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Amazon