Team Leader z językiem niemieckim

Hays Poland

Gdansk, pomorskie

Hays Poland

Gdansk
Gdansk
NR REF.: 1165435

Mówisz po niemiecku i angielsku? Masz pierwsze doświadczenie w kierowaniu zespołem? Aplikuj i zostań Liderem Zespołu Obsługi Klienta z językiem niemieckim dla drugiej co do wielkości firmy ubezpieczeniowej na polskim rynku, pioniera najbardziej innowacyjnych rozwiązań w tym sektorze!

Twoje przyszłe obowiązki na stanowisku Lidera Zespołu ds. Obsługi Klienta:

  • Wspieranie pracowników w zorientowanej na klienta obsłudze w codziennej działalności biznesowej
  • Bycie odpowiedzialnym za zarządzanie zespołem, pełnienie funkcji leadera
  • Dbanie o cele i wyniki pracowników oraz o dobrą jakość docelowych usług
  • Uczestnictwo w optymalizacji procesów pracy
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Rozbudowa istniejących materiałów szkoleniowych, informacyjnych i wewnętrznych baz wiedzy
  • Gromadzenie i ocena statystyk w kontekście zarządzania jakością oraz wyprowadzenie i wdrożenie odpowiednich środków jej poprawy
  • Trening oraz opieka nad praktykantami i nowymi pracownikami

Szukamy osoby, która posiada:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zespołem (najlepiej 4-5 osobowym)
  • Płynne posługiwanie się językiem niemieckim oraz angielskim
  • Wiedzę biznesową, przedsiębiorcze myślenie
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozwojem pracowników oraz w ich edukacji i szkoleniach
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne – umiejętność analizowania, słuchania i formułowania zaleceń.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętności analityczne
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Chęć odbycia tymczasowego szkolenia w Niemczech
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta jest mile widziane

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów
  • Możliwość dołączenia do międzynarodowej organizacji i dostosowania swojego rozwoju do wzrostu organizacji
  • Możliwość nauki i rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku
  • Niezależną kulturę firmy
  • Możliwość pracy w domu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland