Team Leader z j. włoskim / niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

02-014 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Numer ref. CFU/037/DKP

Kluczowe zadania na stanowisku:

- zarządzanie zespołem sprzedażowym,
- aktywne poszukiwanie nowych sposobów pozyskiwania klientów,
- kontrolowanie wyników sprzedażowych podległego zespołu,
- szkolenie nowych pracowników,
- raportowanie osiągniętych wyników,
- monitorowanie zmian zachodzących na rynku motoryzacyjnym,

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne warunki zatrudnienia oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
- pakiet atrakcyjnych szkoleń, umożliwiających poszerzenie kwalifikacji,
- pracę w zespole profesjonalistów z branży,

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
- doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym,
- znajomość języka włoskiego lub niemieckiego,
- wysokie umiejętności interpersonalne oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials