Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Team leader z j. francuskim

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która jest niekwestionowanym liderem w branży e-commerce poszukujemy Team Leadera z j. francuskim. Nie jest wymagane doświadczenie w zarządzniu zespołem. Do Twoich zadań należeć będzie m. in.: zarządzanie kilkuosobowym zespołem, bieżąca praca razem z teamem, wsparcie zespołu przy projektach.

Nasz Klient zapewnia:

-atrakcyjne wynagrodzenie,
-międzynarodowe środowisko,
-pracę w młodym zespole,
stabilne warunki zatrudnienia,
-umowa o pracę na czas nieokreślony,
-możliwość wyjazdu na zagraniczne szkolenia,
-prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
-wyjazdy integracyjne organizowane przez firmę.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

-zaawansowaną znajomość języka francuskiego na poziomie C1,
-znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2,
-zaawansowaną znajomość MS Excel,
-kompetencje do zarządzania zespołem.

Miejsce pracy / Location Warszawa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Edukacja / Szkolenia