Team Leader w Dziale Szkoleń

Arteria G Partner Sp._z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Arteria G Partner Sp. z o.o. od 2011 roku zajmuje się reklamą internetową, oferując kompleksowe rozwiązania online marketingu dla klientów biznesowych w Polsce i na 7 rynkach zagranicznych.
Jesteśmy wytrawnymi specjalistami w planowaniu strategicznym, skutecznym prowadzeniu
i optymalizacji kampanii reklamowych.

Jeśli cenisz możliwość samodzielnego działania, nie boisz się wyzwań i lubisz poznawać nowych ludzi, dołącz od nas!

Stań się częścią zgranego, międzynarodowego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Korzyści dla Ciebie:
Kariera w branży
marketingu
cyfrowego w firmie
o ugruntowanej
pozycji
Międzynarodowe
i dynamiczne
środowisko pracy
Program kariery
i rozwoju osobistego
Dostęp do
nowoczesnych
narzędzi pracy
Atrakcyjny pakiet
wynagrodzeń
Kwartalna premia
za wyniki (w tym
wyjazdy
integracyjne)
Nowoczesne
i komfortowe biuro
(przy metrze
Dworzec Gdański)

Twoje obowiązki:

  • Planowanie, organizowanie i monitorowanie harmonogramu szkoleń onboardingowych, produktowych i rozwojowych
  • Współtworzenie, projektowanie szkoleń i programów rozwojowych
  • Aktualizacja potrzeb szkoleniowych - na podstawie wywiadów z Team Leaderami innych działów
  • Raportowanie wyników w obszarze operacyjnym (tygodniowo, miesięcznie, kwartalne)
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (poszukiwanie, nawiązywanie współpracy oraz ustalanie warunków kontraktów, zlecanie procesów, monitorowanie, rozliczanie),
  • Współpraca z działem komunikacji w zakresie organizowanych wydarzeń

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem i w prowadzeniu projektów rozwojowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (konieczność swobodnej komunikacji na co dzień)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Samodzielność i inicjatywa

Co oferujemy:

  • Kariera w branży digital marketingu
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Praca w przyjaznej atmosferze i w zgranym zespole
  • Programy rozwoju kariery i rozwoju osobistego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i materiałów szkoleniowych
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów
  • Nowoczesna, komfortowa i dobrze zlokalizowana powierzchnia biurowa przy metrze Dworzec Gdański
Brzmi ciekawie? Świetnie! Aplikuj!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.