TEAM LEADER W DZIALE SPEDYCJI

Enpire

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Firma ENPIRE – zdobywca Geparda Biznesu 2018 i lider rankingu Gazele Biznesu 2018, a także jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie otwiera nowe oddziały i poszukuje doświadczonych i ambitnych Spedytorów oraz Team Leaderów.

Jeśli chcesz osiągnąć sukces finansowy i rozwinąć karierę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty – zapraszamy do naszego zespołu! Dołącz do teamu najlepszych specjalistów w branży.

Aplikuj, jeżeli interesuje Cię:

  • Realny wpływ na tworzenie sukcesu firmy
  • Transparentny i uczciwy system wynagrodzeń promujący najlepszych
  • Możliwość stałego rozwoju i jasna ścieżka kariery
  • Wysokiej klasy auto dla najlepszych
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i udziału w targach międzynarodowych

Chcesz być odpowiedzialny za:

  • Organizację drogowych przewozów międzynarodowych i poszerzanie bazy podwykonawców
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i negocjowanie warunków współpracy
  • Kontakt z kluczowymi klientami firmy
  • Wsparcie w rekrutacji i wdrażaniu nowych Spedytorów we współpracy z Menadżerem Działu Spedycji
  • Wspieranie Menadżera Działu Spedycji w zarządzaniu zespołem Spedytorów, w szczególności przy organizacji spotkań, rozwiązywaniu problemów, weryfikacji poprawności zadań wykonywanych przez zespół
  • Raportowanie wyników pracy zespołu, rekomendację usprawnień

Wymagania

Jesteś osobą, która:

  • Posiada solidne doświadczenie w branży TSL
  • Poza osiąganiem dobrych wyników na stanowisku spedytora posiada cechy i umiejętności przywódcze
  • Jest wysoce zmotywowana do osiągania sukcesów zawodowych
  • Ma silne nastawienie na sukces
  • Zna przynajmniej jeden język obcy

Prezentacja firmy

ENPIRE jest najszybciej rozwijającą się firmą w Europie, zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców