Team Leader w Call Center - pakiet relokacyjny do Krakowa

Selvoy

Katowice, śląskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy młodym aczkolwiek szybko rozwijającym się, językowym call center w Krakowie. Prowadzimy sprzedaż na 11 rynkach zagranicznych oraz na rynku polskim.

 Aktualnie poszukujemy do oddziału w Krakowie Team Leadera, który poprowadzi zespół sprzedażowy – obejmie on opiekę na rynkami: Słowacja, Węgry, Bułgaria

Zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym na okres pierwszych 2óch m-cy

Team Leader w Call Center

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym w obrębie prowadzonego projektu (do 15 osób)
  • Wytyczanie celów sprzedażowych konsultantom.
  • Nadzorowanie oraz analiza efektywności działań konsultantów.
  • Organizowanie i rozliczanie czasu pracy.
  • Budowanie pozytywnych relacji w zespole, motywowanie.
  • Wdrażanie nowych pracowników, prowadzenie warsztatów sprzedażowych oraz coachingów w imię realizacji celów.
  • Odpowiedzialność za realizację założeń sprzedażowych oraz wskaźników biznesowych.
  • Czynny udział w rozwoju projektu, podejmowanie własnych inicjatyw.
  • Tworzenie i uaktualnianie skryptów projektowych, zarządzanie podstawową dokumentacją

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży Call Center.
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracą zespołu pod kątem sprzedaży.
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów, postawa proaktywna.
  • Duża samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji.
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.
  • Obowiązkowość i rzetelność w podejściu do obowiązków.
  • Biegła znajomość środowiska MS Office (zwłaszcza MS Excel).
  • Atutem będzie znajomość języka angielskiego/węgierskiego/bułgarskieg/słowackiego.

Oferujemy

  • Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę B2B/zlecenie.
  • Pracę pełną wyzwań w środowisku zróżnicowanym pod względem języka, kultury i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów, poczucie wpływu na losy firmy.
  • Współpracę z ludźmi, którzy są dla siebie nie tylko współpracownikami ale także bardzo dobrymi znajomymi.
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".