Team leader- także bez doświadczenia!

Gliwice, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jesteś energiczny, ambitny, praca z ludźmi to Twoja pasja i masz ochotę rozwijać się na stanowisku koordynatora? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie! Nie martw się, nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Twoje zadania:

  • Ustalanie grafiku pracowników (około 10 osób)
  • Motywowanie zespołu
  • Nadzór nad realizacją KPI
  • Organizowanie meetingów

Czego oczekujemy:

  • Przede wszystkim osobowości lidera. Jeśli jesteś pewny/pewna siebie, potrafisz sprawować nadzór nad pracą zespołu, ale również go motywować oraz nie brakuje Ci pomysłów, a pozytywne nastawienie jest Twoją domeną, to praca jest dla Ciebie!

Co w zamian:

  • Praca w dynamicznym zespole ludzi z pasją do sportu
  • Świetna atmosfera w pracy
  • Nowoczesna organizacja posiadająca kulturę organizacyjną promującą aktywność, otwartość, transparentność i rozwój
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne i kwartalne
  • Czas na naukę - masz możliwość rozwoju swojego potencjału
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji

Agencja rekrutacyjna numer 412.
Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca