TEAM LEADER – SPRZEDAWCA do ekskluzywnego butiku odzieżowego on-line

Akcja Job

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego partnera, niemieckiej firmy odzieżowej, poszukuje osób do pracy w nowo otwartym sklepie z ekskluzywną odzieżą.

Zakres zadań:

  • praca w ścisłej koordynacji z niemieckimi specjalistami w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania sklepu
  • nadzór nad pracą zespołu 20-30 osobowego
  • dążenie do nieustannego rozwoju firmy i osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku
  • śledzenie kluczowych wskaźników efektywności
  • zarządzanie wszystkimi obszarami procesu sprzedaży
  • rozwiązywanie bieżących problemów i koordynacja codziennych działań zespołu
  • dbanie o wysoki poziom satysfakcji klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie: zarządzania, logistyki, produkcji lub pokrewnej dziedziny
  • minimum 2 lata doświadczenia w branży
  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego; język ukraiński mile widziany
  • umiejętność zarządzania pracą zespołu
  • znajomość mody i najnowszych trendów, wysokie poczucie stylu i estetyki
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • odpowiedzialność, przedsiębiorczość i kreatywność,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość połączenia pracy z pasją, wykorzystywania i pogłębiania swojej wiedzy o modzie w codziennej pracy
  • możliwość rozwoju osobistego, nowe, ciekawe wyzwania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę w miłej, koleżeńskiej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.