Team Leader/Serwisant Turbin Wiatrowych

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593.
Dla jednego z naszych klientów, aktualnie poszukujemy:

Lokalizacja: Bydgoszcz

Obecnie dla jednego z naszych klientów – brytyjskiej firmy specjalizującej się w energetyce wiatrowej poszukujemy:

Lokalizacja: Europa Zachodnia

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie brygadami serwisantów turbin wiatrowych
  • Bieżący serwis i obsługa turbin wiatrowych na terenie krajów Europy Zachodniej
  • Ustalanie przyczyn awarii turbin wiatrowych oraz usuwanie zaistniałych usterek (troubleshooting)
  • Przeprowadzanie napraw elektronicznych, mechanicznych i hydraulicznych elementów konstrukcyjnych, jak również w dziedzinie inżynierii sterowania
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej i raportowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy turbinach Senvion 3.XM
  • Wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie)
  • Wiedza i umiejętności praktyczne z zakresu dziedzin nauk technicznych, np. elektryka, mechanika, budowa maszyn, automatyka, utrzymanie ruchu etc.
  • Gotowość do pracy za granicą w systemie: 4 tygodnie pracy /1 tydzień przerwy
  • Odpowiedzialne oraz rzetelne podejście do powierzonych obowiązków służbowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie zagranicznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę i możliwość rozwoju w perspektywicznej, nowoczesnej branży
  • Profesjonalne oraz pełne przygotowanie do wykonywania obowiązków na stanowisku
  • Współpracę w kompetentnym i doświadczonym zespole